Hity tygodnia: "The Affair", "Homeland", "iZombie", "Żona idealna", "The Flash", "Casual"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"Casual" - sezon 1, odcinki 1 i 2 ("Pilot" i "Friends")

"Casual" (Fot. Hulu)

"Casual" (Fot. Hulu)


Mateusz Piesowicz: Historia dziwnej, ale w swojej dziwności urzekająco normalnej rodziny ma w sobie cudowną lekkość. Choć dopiero ich poznaliśmy, ma się wrażenie, jakbyśmy odwiedzili dawnych znajomych, którym coś się w życiu posypało i po prostu mają potrzebę się wygadać. W serialu maczał palce Jason Reitman i to widać. Jego alternatywny styl i skupienie na postaciach kosztem historii może tutaj zadziałać, bo tak świetnie napisanych, sympatycznych i niegłupich produkcji bardzo w telewizji brakuje.

Bartosz Wieremiej: Lubię dysfunkcyjne telewizyjne rodziny. Obserwowanie wyczynów tej konkretnej rodzinki w pierwszych dwóch odcinkach "Casual" sprawiło mi frajdę. Od pierwszej sceny, która okazała się jedynie snem, przez dziwne śniadania, nieudane randki i imprezy, wyczyny tria Valerie (Michaela Watkins), Laura (Tara Lynne Barr) i Alex (Tommy Dewey) oglądało się z ogromnym zainteresowaniem.

Po spędzeniu z nimi blisko godziny chcę tych troje po prostu lepiej poznać. Poproszę więc więcej rozmów między nimi, bo świetnie się tego słucha. Porządna sprawa rozwodowa również by się przydała. Mam także nadzieję, że reszta serii obfitować będzie w ciekawe zdarzenia, kolejne śniadania i dziwne randki, a i nie zabraknie prawdziwie pokręconych pacjentów. I obyśmy darowali sobie romanse uczennic z nauczycielami. Brrr…

Marta Wawrzyn: Mnie też "Casual" zdecydowanie się podoba i polecam je nie tylko fanom filmów Reitmana, ale i wszystkim osobom, którym podobało się "Togetherness" i "Transparent". Ten serial bardzo przyjemnie płynie, jakby był zrobiony mimochodem, od niechcenia. A do tego rzeczywiście jest niegłupi i ma w sobie "to coś".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA