Hity tygodnia: "The Affair", "Homeland", "iZombie", "Żona idealna", "The Flash", "Casual"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"You, Me and the Apocalypse" - sezon 1, odcinek 2

"You, Me and the Apocalypse" (Fot. Sky1)

"You, Me and the Apocalypse" (Fot. Sky1)


Mateusz Piesowicz: Choć drugi odcinek nie ma tej mocy rażenia co pierwszy, to i tak zasługuje na hit. Zagłada coraz bliżej, a nasi bohaterowie są póki co bardzo odlegli od znalezienia się w schronie pod Slough, za to ich osobiste historie mocno się komplikują. Ciekawe, jak to twórcy rozwiążą, ale jeśli po drodze czeka nas więcej takich niespodzianek jak staruszkowie na "erotycznej odysei", to w podróży na pewno nie będziemy się nudzić.

Marta Wawrzyn: Haha, erotyczna odyseja była super! Podobnie jak surfowanie na masce samochodu. Ten hit to troszkę zadośćuczynienie za to, że w zeszłym tygodniu przegapiliśmy serial - ale tylko troszkę. Po wybuchowej premierze fabuła troszkę zwolniła, każdy zajął się załatwianiem własnych spraw, w końcu 34 dni na pożegnanie się ze światem to niewiele. I wciąż oglądało się to super.

To, co mi się podobało w tym odcinku, to drobiazgi. Jak chaos po brytyjsku, który oznacza grzeczne stanie w kolejce. Wspomniana para staruszków. Miny Roba Lowe'a, który jest największym skarbem tego serialu. Amerykańskie plany zbudowania specyficznej "arki przymierza", na której faceci są zbędni (co w sumie jest logiczne i rozsądne). Mathew Baynton w podwójnej roli. Superszalona Megan Mullally. Krótko mówiąc - nie mogę się na ten rozgardiasz napatrzeć. I nie mogę wyjść z podziwu, że oto Brytyjczycy niemalże od niechcenia zrobili serial, który pobił wszystkie te szumnie zapowiadane amerykańskie "hiciory".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA