Top 12: Moi ulubieni niegrzeczni chłopcy z seriali

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Chuck Bass (Ed Westwick) - "Plotkara"

"Plotkara" (Fot. CW)

"Plotkara" (Fot. CW)


Chucka tak właściwie długo nie cierpiałam, a sposób, w jaki oświadczał światu I'm Chuck Bass, uznając, że to wystarczy, aby go traktowano lepiej niż innych, doprowadzał mnie do szału. Uważałam go za strasznego palanta, który miał zadatki na playboya rodem z opery mydlanej. Ale wystarczyło, że coś w nim zobaczyła Blair, żebym też się zakochała.

To prawda, że Chuck miał straszne napady egoizmu i prowadził irytująco hedonistyczny tryb życia, zwłaszcza jak na nastolatka, ale bohaterowie "Plotkary" generalnie byli specyficzni. To były szalenie bogate dzieciaki, zmagające się z dorosłymi problemami i często z brakiem zainteresowania ze strony rodziców. Wychowani na Manhattanie, wyedukowani w prywatnych szkołach, do których byli wożeni limuzynami, nie mogli być tacy jak my.

A Chuck, jak praktycznie wszyscy niegrzeczni chłopcy, bardzo szybko okazał się dość skomplikowaną personą pod każdym względem. I, co tu dużo mówić, nieziemsko atrakcyjnym facetem. Mimo że "Plotkara" już się zakończyła, on do dziś pozostaje jednym z najlepiej ubranych serialowych bohaterów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12