12 facetów, którzy wyglądają świetnie w garniturach

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Barney Stinson (Neil Patrick Harris) - "Jak poznałem waszą matkę"

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)


"Dobrze skrojony garnitur jest dla kobiet tym, czym damska bielizna dla faceta" - powiedział kiedyś Barney Stinson, znany miłośnik damskich wdzięków i garniturów. To był ciekawy bohater, mocno przerysowany i chyba nie do końca szczęśliwy, tak na początku jak i pod koniec serii. Nawet za jego zamiłowaniem do przelotnych romansów i eleganckiego odzienia kryła się dość smutna historia.

Ale przez większość czasu nie myśleliśmy o tym, co znajduje się pod powierzchnią, tylko śmialiśmy się z tego, co pokazywano nam na ekranie. Barney, ze wszystkimi swoimi dziwactwami, był najbardziej charakterystycznym z bohaterów i wielu widzów trzymał przed ekranem nawet kiedy serial już podupadł. Fani bardzo długo zastawiali się, co dla Barneya jest ważniejsze w życiu: dziewczyny czy garnitury. Tajemnica rozwiązała się 100. odcinku - jednym z najlepszych w całym serialu - kiedy to Neil Patrick Harris zaśpiewał nam "Nothing Suits Me Like a Suit"

Garnitury stały się także podstawą wyliczeń, ile Barney zarabiał. To jest liczba przybliżona, niemniej jednak na Reddicie ustalono, że bohater "Jak poznałem waszą matkę" musiał mieć jakieś 275 garniturów i rocznie zarabiać ponad milion dolarów.

Zostawiając już na boku analizy dotyczące tego, czy był szczęśliwym człowiekiem, chciałabym tylko dodać, że nie potrafię sobie już wyobrazić NPH w wersji innej niż elegancka. W "Jak poznałem waszą matkę" garnituru właściwie nie zdejmował, a do tego doszły jeszcze różne gale. Nic nie pasuje do niego tak dobrze jak garnitur.

barney02
barney03

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12