15 seriali, które oglądacie (prawie) wszyscy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Pretty Little Liars"

"Pretty Little Liars" (Fot. ABC Family)

"Pretty Little Liars" (Fot. ABC Family)


A tego przypadku to już kompletnie nie rozumiem (choć z drugiej strony - z "Glee" było podobnie). Na kłamczuchy publiczność - częściowo młodzieżowa, ale częściowo też dorosła - narzeka strasznie od dobrych kilku sezonów. Że fabuła absurdalna, że twisty z kapelusza, że pora kończyć. A jednak o ile na przykład "Pamiętniki wampirów" już zaczęliście porzucać, "Pretty Little Liars" trzyma się mocno (i jednocześnie co chwila ląduje w Waszych kitach tygodnia).

Prawdopodobnie chodzi o to, że scenarzyści opanowali do mistrzostwa sztuczki, które powodują, iż porzucenie serialu łatwe nie jest. No bo jak zrezygnować z oglądania, skoro już prawie, prawie wiemy, kim jest A? Nie dało się! I nie rezygnowaliście. Pytanie, co będzie dalej, po przeskoku czasowym. Na razie jest u nas dużo głosów na kity tygodnia, ale zainteresowanie serialem nie spada.

Ostatnie seriale młodzieżowe, które z takim zapałem oglądaliście do samego końca, mimo że jakość spadała, to wspomniane "Glee", a wcześniej także "Plotkara". Tyle że oba zakończyły się po sześciu sezonach, a w przypadku "PLL" o końcu na razie nic nie słychać.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15