Nasz top 10: Najlepsze seriale czerwca 2016

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

4. "Person of Interest" (skok z 10. miejsca)

"Person of Interest" (fot. CBS)

"Person of Interest" (fot. CBS)


Bartosz Wieremiej: Ostatnie trzy odcinki "Person of Interest", które dane nam było zobaczyć w czerwcu, zakończyły ten bardzo udany 5. i ostatni sezon na szalenie wysokim poziomie. Na dodatek fani serialu, podobnie jak i sami bohaterowie, wciąż jeszcze musieli odchorować utratę Root. Nie brakowało więc emocji, a i pełno było ważnych wydarzeń. Nawet takie momenty jak zobaczenie ponownie mayhem twins razem w akcji, zasługuje na krótkie wspomnienie.

Były to też tygodnie, w których Maszyna wreszcie swobodnie przemówiła – głosem Root zresztą. Były to godziny, w których Finch (Michael Emerson) pokazał swoją mroczniejszą stronę, a i doczekał się własnego szczęśliwego zakończenia. Wcześniej popsuł cały internet i nie tylko. Były to też czas poświęceń, tak z powodu heroizmu – Reese (Jim Caviezel), jak i wcześniej – uległości, patrz: Greer (John Nolan). Choć do tego ostatniego przypadku bardziej pasuje bycie poświęconym przez swego władcę lub coś w tym stylu.

Był to wreszcie czas, w którym opowieści o wszystkich naszych bohaterach dotarły do satysfakcjonujących końców, a w co najmniej jednym wypadku do początku, który także chciałoby się zobaczyć na ekranie monitora czy telewizora. Tyrania Samarytanina wreszcie się skończyła, a widzom chyba teraz pozostało już tylko oglądanie w kółko najlepszych scen ostatnich tygodni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA