15 ciekawych nowości, które będą mieć premierę we wrześniu

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Crisis in Six Scenes" - 30 września

6-odcinkowa komedia Woody'ego Allena to w tej chwili z jednej strony wielka zagadka, z drugiej - naprawdę oczekiwany serial. W końcu mamy tu kolejnego wielkiego reżysera filmowego, który przechodzi do telewizji, a dokładniej do Amazona. Mógłby nakręcić cokolwiek, a ja i tak obejrzałabym "od deski do deski".

A tutaj nie mamy do czynienia z "czymkolwiek", tylko z powrotem do przeszłości, do lat 60. Bohaterami "Crisis in Six Scenes" są członkowie mieszkającej na przedmieściu rodziny, a także gość, który przewróci wszystko w tym domostwie do góry nogami. Miejmy nadzieję, że będzie się to oglądać jak najlepsze stare filmy Allena, gdzie też zdarzały się podobne sytuacje i konfiguracje.

Obsada jest super: grają tu Miley Cyrus, Elaine May, Rachel Brosnahan i John Magaro, a także sam Woody Allen. Jeśli jesteście sceptyczni, czy zatrudnienie Miley to dobry pomysł, zobaczcie "Saturday Night Live" z nią jako gospodynią. Ta dziewczyna ma talent i myślę, że to będzie kolejna sytuacja, w której Woody Allen udowodni, jakiego ma nosa do castingów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15