13 kultowych seriali, które chcielibyśmy zobaczyć na polskim Netfliksie

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Przyjaciele"

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Przyjaciele" (Fot. NBC)


Wiecie, za co Amerykanie lubią Netfliksa? Za to, że gdy człowiek wraca do domu po pracy, jest wkurzony, zirytowany, a do tego nie ma na nic siły, odpala telewizor, tablet czy cokolwiek innego i zapuszcza swój ulubiony odcinek "Przyjaciół". Dzięki tej 20-minutowej kuracji przepełnionej uśmiechem, radością i poprawą nastroju, oglądający jest w stanie wrócić do normalnego życia. Powiecie, że przesadzam, ale "Przyjaciół" od zawsze traktowałem jako tzw. naturalny rozweselacz. Jest w tym serialu coś, co sprawia, że nawet z największy ponurak przeistacza się w osobę nieco łaskawiej patrzącą na świat.

Testowałem do wielokrotnie na znajomych. Rzuciła Cię dziewczyna/chłopak? Obejrzyj kilka odcinków przed snem, a rano obudzisz się w znacznie lepszym nastroju. Jesteś chory/a? Nie ma nic lepszego na gorączkę i łamanie w kościach, niż ciepła herbata z sokiem i cytryną, koc i "Przyjaciele".

yeah-joye456

Dlaczego więc "Przyjaciele" (o takich magicznych właściwościach!) wciąż nie pojawiają się na polskim Netfliksie? Z prostej przyczyny o nazwie... Comedy Central. Ta stacja dosłownie "żyje" z emisji tego serialu. Przy wspomnianych powyżej dwóch przypadkach, dany osobnik szukający sposobu na poprawę humoru sięga po pilota i wynajduje na dekoderze kanał Comedy Central, modląc się w duchu, by w tym momencie lecieli "Przyjaciele". O tym, jak wielkie jest rozczarowanie, gdy nagle okazuje się, że CC emituje "Mamuśkę" lub Dwóch i pół", wspominać nie muszę.

Prawda jest jednak bolesna. "Przyjaciele" na Netfliksie to rzecz obowiązkowa i w dzisiejszych czasach nierealna. Comedy Central licencji na ten serial nie odda do końca świata. [Marcin Rączka]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13