13 serialowych premier, które czekają nas w styczniu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Homeland" (sezon 6) - premiera 15 stycznia

Pierwszy odcinek 6. sezonu "Homeland" Showtime wypuścił tuż po świętach, ale oficjalna data premiery się nie zmieniła - to wciąż 15 stycznia, tydzień po Złotych Globach. W nowym sezonie spotkamy Carrie Mathison (Claire Danes) kilka miesięcy po tym jak udało jej się powstrzymać zamachy w Berlinie. Bohaterka teraz mieszka na nowojorskim Brooklynie i pracuje dla fundacji, która pomaga muzułmanom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Ale oczywiście bardzo szybko jej praca znów stanie się znacznie bardziej niebezpieczna, niż się zapowiadała.

6. sezon "Homeland" w całości będzie obejmował wydarzenia dziejące się pomiędzy dniem wyborów prezydenckich a dniem inauguracji nowej prezydent USA, w którą wcieli się znana z "House of Cards" Elizabeth Marvel. Ponieważ na czele Ameryki po raz pierwszy ma stanąć kobieta, ten okres jest specyficzny, wypełniony niepewnością i walką różnych grup interesów. Zwłaszcza że nowa prezydent oznacza w tym przypadku nową jakość polityki - jej zdaniem nie każdy problem na Bliskim Wschodzie musi być rozwiązany za pomocą armii.

Oprócz grającej główną rolę Claire Danes w 6. sezonie "Homeland" na pewno pojawią się F. Murray Abraham, Mandy Patinkin, a także Rupert Friend.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13