9 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"The Americans" (Fot. FX)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9

"Kraina bezprawia" (sezon 2) - 19 marca; w Polsce 20 marca na kanale AMC

W 2. sezonie "Krainy bezprawia" spotkamy głównych bohaterów rozdzielonych - Sunny (Daniel Wu) i M.K. (Aramis Knight) przebywają w niewoli w dwóch różnych miejscach. Podczas gdy M.K. nie ustaje w próbach okiełznania swojej mocy, Sunny jest zdeterminowany, by odszukać swoją rodzinę, nawet jeśli miałby przy tym zginąć. Siepacz i chłopiec są wspomagani przez tajemniczych sojuszników, których motywacje nie są oczywiste.

W tym samym czasie Wdowa (Emily Beecham) stara się umocnić swoją przewagę nad innymi baronami, jednak na polu rozgrywek o władzę pojawia się przerażająca i tajemnicza siła, przygotowująca się do zemsty na nich wszystkich. Sojusze zostają zerwane, przyjaciele zdradzeni, a przed końcem sezonu Sunny oraz M.K. zmierzą się z druzgocącymi konsekwencjami swoich czynów, które na zawsze odmienią ich losy.

W obsadzie są także nowe twarze, jak Nick Frost, który wcieli się w bohatera o imieniu Bajie. 2. sezon "Krainy bezprawia" składa się z 10 odcinków, których premiera w Polsce będzie miała miejsce w tym samym czasie co w USA - w poniedziałek 20 marca o godz. 3:00 (powtórka o 21:00).

Kraina bezprawia s.2_KV AMC

1 2 3 4 5 6 7 8 9