Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Legion" (Fot. FX)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

HIT TYGODNIA: Eskalacja wydarzeń przed finałem "Wielkich kłamstewek"

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)


W tym tygodniu widzieliśmy już przedostatni odcinek "Wielkich kłamstewek" - finał jutro wieczorem w HBO, a jeśli będziecie desperacko chcieć, to nawet w środku nocy - i wciąż nie wiemy, kto, kogo i dlaczego zabił (choć pewnie wszyscy mamy jakieś teorie i większość z nich zawiera Perry'ego uśmiercanego przez którąś z trójki kobiet). Wiemy za to, że rzeczywiście jesteśmy już blisko wybuchu.

Celeste wreszcie nie wytrzymała i zaczęła przyzwyczajać się do myśli, że odejdzie od męża. Madeline zareagowała w jedyny możliwy sposób na wieść o tym, co wymyśliła jej córka, a chwilę potem przyznała się w rozmowie z nią do romansu - i była to bardzo autentyczna scena. Mamy jeszcze Jane, która raczej nie zabije Renaty, ale za to prawdopodobnie wkrótce spotka ojca swojego dziecka (czy to przypadek, że ona i Perry dotychczas na siebie nie wpadli?). Mamy też szalenie sfrustrowanego Eda, który za chwilę może odkryć prawdę.

Wszystko zmierza ku katastrofie, emocje dosłownie buzują we wszystkich bohaterach i wciąż aż trudno uwierzyć, że takie szalone rzeczy mogą dziać się w spokojnej społeczności bogatych ludzi z kalifornijskiego raju. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA