Poznajcie 7 nowych seriali CBS - zwiastuny i zdjęcia

"Young Sheldon" (Fot. CBS)

1 2 3 4 5 6 7

"Star Trek: Discovery"

star-trek00

Nowy serial ze świata Star Treka, którego akcja toczy się na dziesięć lat przed wydarzeniami przedstawionymi w serii oryginalnej. "Star Trek: Discovery" osadzono w realiach nieznanej dotąd epoki, która ukształtowała historię Federacji. Nad wszechświatem wisi widmo wojny. Pierwsza oficer Michael Burnham (Sonequa Martin-Green) napotyka nowe statki, odkrywa kolejne światy i mierzy się z zagrożeniami ze strony nowych wrogów. Po raz pierwszy historia w "Star Treku" będzie opowiadana właśnie z perspektywy pierwszego oficera statku, a nie dowódcy.

W obsadzie znajdują się Sonequa Martin-Green, Michelle Yeoh, Jason Isaacs, James Frain, Doug Jones i Anthony Rapp. Produkcję poprowadzą Gretchen J. Berg i Aaron Harberts, a wśród twórców znajdują się także Bryan Fuller i Alex Kurtzman (producent i scenarzysta filmów z serii "Star Trek").

CBS zdecydował się zwiększyć zamówienie dla 1. sezonu z 13 do 15 odcinków. Serial będzie mieć premierę jesienią, w USA w serwisie CBS All Access, a w Polsce na Netfliksie. Poniżej możecie obejrzeć dwa zwiastuny - netfliksowy jest niestety znacznie krótszy, ale za to spolszczony.

star-trek01

star-trek02

star-trek03

star-trek04

1 2 3 4 5 6 7
REKLAMA