Najbardziej szalone rodzinki z seriali komediowych

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Zwariowany świat Malcolma" - Wilkersonowie

"Zwariowany świat Malcolma" (Fot. FOX)

"Zwariowany świat Malcolma" (Fot. FOX)


Rodzinka, z którą spędzałam dużo czasu kilkanaście lat temu, a teraz, po latach, pamiętam głównie Malcolma (świetna rola Frankiego Muniza), jego przeżywającego liczne załamania tatę (którego grał Bryan Cranston, zanim wkroczył na ścieżkę zła) i mamę golącą jego futro na plecach (Jane Kaczmarek, również doskonała). Byli jeszcze trzej bracia Malcolma, z których najmłodszy wiecznie wpadał w jakieś tarapaty, a najstarszy był takim palantem, że aż wysłali go do szkoły wojskowej.

Życie tej mocno niepoukładanej rodziny, którą starała się trzymać w ryzach jedyna kobieta, wydawało się tym bardziej pokręcone, że oglądaliśmy je oczami błyskotliwego, sarkastycznego, przenikliwego dzieciaka, jakim był Malcolm. Komentarze tego genialnego, a jednocześnie zupełnie normalnego chłopca, który zwracał się do nas wprost, patrząc nam w oczy, sprawiały, że szaleństwa Wilkersonowie potęgowały się. Samo patrzenie na nich potrafiło być wyczerpujące - po 20 minutach z tą rodziną od razu spoglądało się bardziej łaskawym okiem na własną.

A jednocześnie to byli bohaterowie, których dało się polubić od pierwszej chwili i do których perypetii zawsze miło się wracało. Byli żywi, pełni energii i autentyczni, co potwierdzi pewnie każda matka, która wychowywała czwórkę chłopców i jeszcze męża. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13