54 serialowe powroty, które zobaczymy we wrześniu

Fot. AMC/Starz/NBC/ABC

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"American Horror Story" (sezon 7) - 5 września w USA, 7 września na FOX Polska

"Kult", czyli 7. odsłona "American Horror Story" powinien dać odpowiedź na pytanie, co łączy klauny, wybory i pszczoły, bo to właśnie te motywy przeważały w materiałach promocyjnych, którymi Ryan Murphy zasypywał nas przez całe lato. Wynikało z nich niewiele i dopiero pełny zwiastun udzielił nieco bardziej konkretnych informacji: wiemy, że koszmar głównej bohaterki, Ally (Sarah Paulson), rozpocznie się dokładnie w ten wieczór, kiedy Donald Trump został wybrany prezydentem USA.

Stan kobiety, która cierpi na koulrofobię (czyli strach przed klaunami), zaczyna gwałtownie się pogarszać i nic na to nie jest w stanie poradzić ani jej partnerka, Ivy (Alison Pill), ani jej terapeuta, dr Vincent (Cheyenne Jackson). Jakąś rolę odegrają w tym wszystkim również niebieskowłosy manipulant Kai (Evan Peters) i Winter (Billie Lourd), dziewczyna, która udaje nianię i zamienia życie Ally i Ivy w jeszcze większy koszmar.

W obsadzie znajdują się także Billy Eichner, Colton Haynes, Adina Porter, Frances Conroy, Lena Dunham, Emma Roberts, Mare Winningham i Leslie Grossman. Premiera składającego się z 11 odcinków sezonu zaplanowana jest na 5 września w USA i 7 września w Polsce na kanale FOX. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15