15 serialowych nowości, które zobaczymy we wrześniu

Fot. CBS/Sky Atlantic/HBO

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Absentia" - 26 września w AXN Polska

Składająca się z 10 odcinków produkcja AXN, opowiadająca historię agentki FBI, Emily Byrne, która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie i oczywiście niczego nie pamięta. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Odkrywa także, że w międzyczasie została wplątana w serię morderstw.

Główną rolę gra znana z "Castle" Stana Katic, a w jej męża wciela się Patrick Heusinger ("Jack Reacher: Nigdy nie wracaj"). W serialu zobaczymy także Carę Theobold ("Downton Abbey") i Richarda Brake'a ("Gra o tron"). Reżyserem i producentem wykonawczym nowej produkcji SPT Networks jest Oded Ruskin ("False Flag"). Wśród producentów znajdują się także: Maria Feldman ("False Flag", "Fauda", "Homeland"), Matt Cirulnick i Julie Glucksman. Scenariusz pilota napisała Gaia Violo.

Serial zadebiutuje 26 września o godz. 22:00 w telewizji AXN. Co ciekawe, prawdopodobnie będziemy go oglądać przed Amerykanami - wciąż jeszcze nie wiadomo, jaka stacja zdecyduje się wyemitować "Absentię" w USA i kiedy to zrobi. Zwiastun serialu poniżej. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15