Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2017

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

3. "Philip K. Dick's Electric Dreams" - premiera 17 września

Nowy serial brytyjskiego Channel 4, który powstał przy współpracy z amerykańskim Amazonem, ma wielki potencjał, by stać się następnym "Black Mirror". Począwszy od materiału źródłowego, czyli opowiadań Philipa K. Dicka, przez bardzo mocną obsadę i osoby twórców, aż po surrealistyczny zwiastun - wszystko tutaj każe być na tak.

"Electric Dreams" to antologia science fiction, zrobiona dokładnie tak jak "Black Mirror", czyli każdy odcinek będzie tutaj osobną historią. Serial tworzą Ronald D. Moore ("Outlander", "Battlestar Galactica") i Michael Dinner ("Masters of Sex"). Jednym z producentów jest także Bryan Cranston ("Breaking Bad"), którego zobaczymy również na ekranie. Obsada prezentuje się rewelacyjnie; w różnych odcinkach pojawią się m.in. Anna Paquin, Benedict Wong, Terrence Howard, Mireille Enos, Greg Kinnear, Steve Buscemi, Lara Pulver, Richard Madden, Mel Rodriguez, Vera Farmiga, Annalise Basso, Maura Tierney, Essie Davis, Liam Cunningham i Ruth Bradley.

Serial startuje w Wielkiej Brytanii w niedzielę odcinkiem "The Hood Maker", w którym zobaczymy Richarda Maddena, dawnego Robba Starka z "Gry o tron". Odjechany zwiastun - w którym pojawia się m.in. człowiek-świnia i chłopiec ostrzegający nas, że jego tata jest kosmitą - zapowiada prawdziwą ucztę dla fanów seriali w stylu "Black Mirror" czy "Strefy mroku". I oby się udało. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15