Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

HIT TYGODNIA: Znów jest z nami "Riverdale" - nasz ukochany młodzieżowy cukiereczek

"Riverdale" (Fot. CW)

"Riverdale" (Fot. CW)


O tym, dlaczego cieszy nas powrót "Riverdale", wszystko napisał już Piotrek, więc pozwolicie, że powtórzę: to jeden z tych seriali, których wady widzimy, a które i tak sprawiają nam autentyczną frajdę. "Riverdale" ma styl, charakter i mnóstwo bezpretensjonalnego uroku, a do tego potrafi wciągać i sprawiać, że przejmujemy się losami bohaterów.

Chyba wszyscy drżeliśmy, czekając, co dalej z Fredem, smuciliśmy się razem z płaczącym Archiem, kibicowaliśmy jemu i Veronice (choć niekoniecznie może pod prysznicem), żeby razem przez to przeszli, i zadawaliśmy sobie pytanie, kto i czemu to zrobił oraz co może mieć wspólnego z całą sprawą powrót Hirama Lodge'a. A i okrutna Cheryl niewątpliwie miała swój urok, zwłaszcza iż wiemy już, że to nie jest ani chodzące zło, ani tym bardziej jednowymiarowa postać.

22 odcinki "Riverdale", z nowymi tajemnicami, perypetiami miłosnymi i powrotami zaginionych członków rodziny, brzmią jak przepis na idealne guilty pleasure na ten sezon. Zwłaszcza że na serial, o którym będzie mowa na kolejnej stronie, raczej nie mamy co liczyć. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
REKLAMA