Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

HIT TYGODNIA: A w "Crazy Ex-Girlfriend" rządzi girl power

"Crazy Ex-Girlfriend" (Fot. CW)

"Crazy Ex-Girlfriend" (Fot. CW)


Od historii, w której zdesperowana, nieszczęśliwa dziewczyna uganiała się za niewartym jej facetem, przeszliśmy w "Crazy Ex-Girlfriend" do czwórki kobiet, celebrujących to, że mają siłę. I nic na tym serialowym świecie nie mogłoby mnie cieszyć bardziej. Zwłaszcza że w grę wchodzą jeszcze tapirowane włosy, wściekle kolorowe kostiumy i disco.

Otwierający 3. sezon odcinek był pomysłowy, zabawny i potrafił zarówno pójść na komediową całość, jak i przystopować, zadumać się i rzucić swojej bohaterce prawdę między oczy. Oczywiście, to wciąż "Crazy Ex-Girlfriend" i Rebecca Bunch - zanim przeszliśmy do girl power w wersji disco, mieliśmy najazd na supermarket w szlafroku porzuconej panny młodej, dwa wyjątkowo idiotyczne pomysły na zemstę, sobowtóra Josha mówiącego z akcentem lorda z "Downton Abbey" i parę innych szaleństw.

Mam nadzieję, że w nowym sezonie "Crazy Ex-Girlfriend" Rebecca zacznie już całkiem serio odzyskiwać siłę i kontrolę nad samą sobą. A gdyby potrzebowała mężczyzny u boku, zdaje się, że jest taki, który by wiele dla niej zrobił - i to też jest nie najgorsza perspektywa na przyszłość. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
REKLAMA