Nasze podsumowanie tygodnia - znów mamy same hity!

"Dark" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6

HIT TYGODNIA: "Outlander" zaszalał z zupą żółwiową

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)


Smutno mi na myśl, że to już prawie koniec 3. sezonu "Outlandera", bo mam wrażenie, iż właśnie w odcinku "Uncharted" karaibska przygoda Fraserów nabrała ikry. Po tym jak spędziliśmy zdecydowanie za dużo czasu wśród marynarzy, znaleźliśmy się wraz z Claire na nieznanej wyspie, gdzie czyhało na nią tysiąc niebezpieczeństw. "Outlander" na moment znów stał się klasyczną przygodówką, zanim przerodził się z powrotem w romansidło, które znamy i kochamy.

To, co mnie zaskoczyło, to zawartość humoru w tym romansidle. Zupa żółwiowa z sherry była fantastyczną nagrodą za te wszystkie mroczne rzeczy, którymi wypełnione były ostatnie odcinki - dla nas, i dla Fraserów.

"Pijana" Caitriona Balfe przeszła samą siebie, a i Sam Heughan udowodnił, że dopóki ma ją u swojego boku, potrafi grać jak z nut. Kompletnie szalona scena seksu, rozpoczynająca się od kozackiej akcji ze strzykawką z penicyliną, poprawiła mi humor, a i Fraserowie nie bawili się najgorzej. Karaibski "Outlander" zdecydowanie ma swój urok. [Marta Wawrzyn]

outlander01

1 2 3 4 5 6