24 serialowe powroty, które zobaczymy w styczniu 2018

"American Crime Story" (Fot. FX)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"Grace i Frankie" (sezon 4) - 19 stycznia na Netfliksie

"Grace i Frankie" powróci za dwa tygodnie już z 4. sezonem, a jedną z atrakcji będzie występ Lisy Kudrow, którą Frankie wita w zwiastunie pytaniem "Co u diabła tu się dzieje?". Pytanie jest jak najbardziej adekwatne, bo ubrana na różowo bohaterka okazuje się nie tylko manikiurzystką, ale i wieloletnią przyjaciółką Grace. Choć absolutnie nie wygląda na osobę, z którą Grace mogłaby znaleźć wspólny język.

Lisa Kudrow dostała w 4. sezonie "Grace i Frankie" rolę powracającą, co oznacza, że jej postać będzie ważniejsza niż wydaje się na pierwszy rzut oka. A i obecność tej aktorki przypadkowa nie jest, bo Marta Kauffman, autorka serialu Netfliksa, jest także współtwórczynią "Przyjaciół".

Nowy rozdział z życia dwóch starszych pań, które zostały przyjaciółkami, po tym jak ich mężowie zakochali się w sobie nawzajem, to także dalsze poszukiwania miłości (nie tylko na stronie HippieRoundup), kolejne historie rodzinne i wspólne budowanie biznesu z wibratorami. Nie zabraknie także w "Grace i Frankie" Sola i Roberta, którzy wyraźnie mają jakieś problemy, na które otwarte małżeństwo nie jest chyba najlepszym lekiem. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11