Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Zabójstwo Versace: American Crime Story" (Fot. FX)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9

HIT TYGODNIA: Pytania o Boga i przygodny seks w świetnej premierze 2. sezonu "Na wylocie"

"Na wylocie" (Fot. HBO)

"Na wylocie" (Fot. HBO)


Pete Holmes wrócił i choć jego sytuacja od ostatniego razu specjalnie się nie poprawiła, wystarczył moment, byśmy sobie przypomnieli, dlaczego jest jednym z naszych ulubionych serialowych komików. "Happy Jack" też się przydał, choć ostatecznie dobrze się stało, że Leif (George Basil) przerwał tę chwilę szczęścia, zanim do czegoś doszło. A tak, warto wspomnieć, że Pete mieszka w garażu faceta, z którym zdradziła go żona. Kiepsko?

Nic to dla naszego bohatera, który z niezmiennym uśmiechem znosi kolejne upokorzenia, czy to pracując w lodziarni, czy ze strony kolegów z komediowej sceny. Niejeden by się już dawno poddał, ale nie Pete – on nadal dzielnie rozdaje ulotki, czekając na swoją szansę i uśmiech losu, który tutaj pojawił się w osobie Ali (świetna Jamie Lee). Ta, nie dość że jest piękna nie tylko jak na komiczkę, to jeszcze jakimś sposobem zadziałał na nią absolutnie nieporadny podryw. Brawo Pete!

Do tej dwójki jeszcze wrócimy, ale na razie zostawmy przygodny seks i skupmy się na Bogu. Ten odegrał niespodziewaną rolę w rozmowie Pete'a z Pennem Jillettem, magikiem i ateistą w jednym. Jak bardzo dyskusja o wierze wpłynęła na naszego bohatera, mogliśmy zobaczyć już podczas pijackiego wieczoru, w którym był i "Je-Zeus", i dzika impreza, i niezbyt trzeźwy stand-up. Wszystko zaś tak urocze i świeże, że cały odcinek upłynął nie wiadomo gdzie. Tęskniliśmy! [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9