17 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"The Americans" (sezon 6) - 28 marca

6. sezon "The Americans" to zarazem już koniec tego znakomitego serialu. Na początek dostaniemy spory przeskok czasowy - akcja finałowego sezonu rozpocznie się w 1987 roku, czyli trzy lata po wydarzeniach z zeszłorocznego finału.

Szczegóły fabularne trzymane są w tajemnicy, ale wiemy, że dorosła już Paige będzie oficjalnie pracować z matką, ucząc się szpiegowskiego fachu. Holly Taylor opowiadała w TVLine, że jej bohaterka bardzo się zmieniła - jest teraz studentką, nabrała pewności siebie i chętnie spędza czas z Elizabeth. "One są jak takie koleżeńskie duo złożone z matki i córki" - mówiła aktorka, wyjaśniając, że ta relacja będzie bardzo skomplikowana, bo do działania ramię w ramię dojdzie jeszcze to, że Paige chce być niezależna, a Elizabeth wciąż chciałaby ją chronić.

Na pełny zwiastun jeszcze czekamy, ale w teaserach możecie zobaczyć Paige w przebraniu podczas samodzielnej misji, a także zmywanie krwi z rąk, kolejne słynne przemówienie prezydenta Reagana (o tym, że czas zburzyć ten mur) oraz niedwuznaczną sugestię, że Philip ma powstrzymać swoją żonę wszelkimi dostępnymi metodami (przed czym?). Innymi słowy - twórcy zapowiadają koniec wszystkiego tego, czym był świat "The Americans" przez 5 sezonów. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12