17 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Jessica Jones" (sezon 2) - 8 marca na Netfliksie

Serial Netfliksa i Marvela powróci dokładnie w Dzień Kobiet. W 2. sezonie Jessica Jones (Krysten Ritter) będzie próbowała na nowo poukładać sobie życie po pozbyciu się Kilgrave'a. Obdarzona nadprzyrodzonymi mocami pani detektyw zacznie pracę nad nową sprawą, która zmusi ją do konfrontacji z prawdą o sobie. Jessica zagłębi się w przeszłość i będzie poszukiwać odpowiedzi na pytanie, kim jest naprawdę i co jej kiedyś zrobiono.

Te wewnętrzne poszukiwania nie oznaczają, że Jessica się zmieni. Owszem, nasza ulubiona pani detektyw zaczęła otwarcie mówić o swojej traumie, ale poza tym pozostała sobą: supersilną, ostrą laską, która nadużywa alkoholu i non stop rzuca złośliwymi uwagami. Jej życie to jeden wielki bałagan, ale w tym sezonie zostaną podjęte próby jego opanowania.

W obsadzie serialu obok Krysten Ritter powrócą Rachael Taylor jako Trish Walker, Carrie-Anne Moss jako Jeri Hogarth i Eka Darville jako Malcolm Ducasse, a dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez. Na pewno pojawi się jeszcze David Tennant jako Kilgrave, ale jego rola będzie mniejsza niż w 1. sezonie i prawdopodobnie ograniczy się do retrospekcji. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12