17 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Santa Clarita Diet" (sezon 2) - 23 marca na Netfliksie

Santa Clarita Diet sezon 2

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

Netfliksowa komedia o zombie wraca z nowym sezonem i wygląda na to, że nadal będzie tak samo pokręcona, jak do tej pory. O ile nie bardziej, bo choć rodzina Hammondów musiała się już pogodzić z zaawansowanym stadium przypadłości Sheili (Drew Barrymore), a ta nadal próbuje wieść normalne, niewzbudzające podejrzeń życie na przedmieściu, liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita niepokojąco wzrasta.

Ale polowanie na jedzenie dla bohaterki to nie wszystko, czym będzie nas bawić "Santa Clarita Diet". Zobaczymy poszukiwania źródła wirusa, nie zabraknie także występów gościnnych.

Joel McHale i Maggie Lawson pojawią się jako Chris i Christa, małżeństwo zajmujące się handlem nieruchomościami w Santa Clarita. Gerald McRaney zagra Eda Thune'a, emerytowanego pułkownika wojskowego, który pokaże Joelowi (Timothy Olyphant) jego miejsce w szeregu. Z kolei Zachary'ego Knightona zobaczymy w roli Paula, wyluzowanego kolesia o serbskich korzeniach, który obrał sobie za cel poznanie prawdy o nieumarłych, przed czym nikt i nic nie jest w stanie go powstrzymać.

Zwiastunu jeszcze nie ma, ale pojawiło się kilka zdjęć z nowego sezonu, a para głównych bohaterów zapowiedziała jego premierę, zapewniając, że wszystko jest w porządku! [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12