17 serialowych powrotów, które zobaczymy w marcu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Roseanne" (sezon 10) - 27 marca

"Roseanne" (Fot. ABC)

"Roseanne" (Fot. ABC)


Jeden z najbardziej kultowych sitcomów w historii telewizji powróci po niemal 21 latach i pierwsze, co zrobi, to zignoruje zakończenie oryginalnej serii. Dan (John Goodman) pojawi się w nowych odcinkach i, jak to ujął Channing Dungey z telewizji ABC, "zdecydowanie będzie wciąż żywy".

Oficjalny opis głosi, że nowe odcinki "Roseanne" będą opowiadać o życiu, śmierci i wszystkim pośrodku poprzez pryzmat zabawnego i brutalnie szczerego domostwa Connerów, z którym łatwo się utożsamiać. Nowe historie będą dotykać współczesnych spraw, a ulubiona rodzina amerykańska rodzina z klasy pracującej zapewni mnóstwo śmiechu dawnym i nowym widzom.

Cały sezon ma liczyć 9 odcinków, w których powrócą wszystkie dawne gwiazdy, w tym: Roseanne Barr (Roseanne), John Goodman (Dan), Laurie Metcalf (Jackie), Sara Gilbert (Darlene), Lecy Goranson (Becky nr 1), Michael Fishman (D.J.) i Sarah Chalke (Becky nr 2, która pojawi się w nowej roli - kobiety z klasy średniej, która zatrudni Becky jako swoją surogatkę). Dołączą do nich Emma Kenney z "Shameless" jako Harris, córka Davida i Darlene, a także Ames McNamara jako ich syn Mark i Jayden Rey w roli Mary, córki D.J.-a.

Gościnnie pojawią się Johnny Galecki (David), Estelle Parsons (Beverly), Natalie West (Crystal), Sandra Bernhard (Nancy), James Pickens Jr. (Chuck) i Adilah Barnes (Anne Marie). [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12