Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8

HIT TYGODNIA: Fatalne konsekwencje świetnego roastu w finale 2. sezonu "Na wylocie"

"Crashing" (Fot. HBO)

"Crashing" (Fot. HBO)


Znajdujesz sobie dziewczynę, coraz lepiej radzisz sobie na komediowych scenach i pomimo że wciąż sypiasz na kanapach u znajomych, twoje życie wreszcie zmierza w jakimś kierunku. A potem występujesz w "Roast Battle" przeciwko swojej partnerce i wszystko sypie się jak domek z kart.

Tak mniej więcej wyglądało życie Pete'a Holmesa w 2. sezonie "Na wylocie", który zakończył się w sposób, jaki trudno było przewidzieć. I wcale nie mam na myśli faktu, że nasz sympatyczny bohater okazał się naprawdę bezlitosnym komikiem, gdy przyszło mu obrażać innych na scenie. Znacznie bardziej zaskakująca była jego reakcja na słowa Ali (Jamie Lee), która również nie oszczędziła swojego komediowego przeciwnika, wytaczając przeciwko niemu najcięższe działa.

O ile jednak dla niej granica między sceną a prawdziwym światem jest oczywista, Pete pojmuje całą sprawę zupełnie inaczej. I właśnie dlatego do głębi uraziły go słowa dziewczyny, której dotąd nie postrzegał jako zdolnej do czegoś takiego. Oceniający wszystkich przez własny pryzmat Pete w bolesny sposób przekonał się, nie po raz pierwszy zresztą, że jednak nie każdy pojmuje rzeczy w taki sam sposób.

Czy wyjdzie z tej sytuacji mądrzejszy? Oby, bo pomimo wszelkich swoich wad, Pete Holmes to facet, który zasługuje na szczęście zarówno na scenie, jak i poza nią. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA