12 nowych seriali, które będziemy oglądać w czerwcu

"Dietland" (Fot. AMC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Yellowstone" - premiera 20 czerwca w USA

Współczesny western telewizji Paramount Network, w którym w głównej roli zobaczymy powracającego do telewizji Kevina Costnera. Aktor wcieli się w Johna Duttona, właściciela największego amerykańskiego rancza, który musi zmagać się z nieustannymi zakusami na swoją własność ze strony deweloperów, przyległego indiańskiego rezerwatu czy parku narodowego. Czeka go ostra walka z przeciwnikami z zewnątrz, ale także dużo tarć w obrębie własnej rodziny.

Oprócz Costnera (który jest również współproducentem) w obsadzie "Yellowstone" znajdują się m.in. Wes Bentley ("American Horror Story"), Kelly Reilly ("Detektyw"), Luke Grimes ("True Blood"), Cole Hauser ("Rogue"), Danny Huston ("American Horror Story"), Josh Lucas ("The Mysteries of Laura"), Gretchen Mol ("Boardwalk Empire") i Gil Birmingham ("Unbreakable Kimmy Schmidt").

Twórcą serialu jest Taylor Sheridan, scenarzysta filmów "Sicario" i "Aż do piekła", a ostatnio także reżyser "Wind River. Na przeklętej ziemi". 1. sezon będzie liczył 10 odcinków.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12