12 sitcomowych ojców, których kochamy jak własnych

Modern Family/Świat według Bundych/Teoria wielkiego podrywu/Brooklyn 9-9

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Terry Jeffords ("Brooklyn 9-9")

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

Wrażliwy twardziel – tak w największym skrócie można by opisać sierżanta Terry'ego Jeffordsa ze znanego z anteny Comedy Central "Brooklyn 9-9". Potężny facet, który wygląda, jakby składał się z samych mięśni, skrywa bowiem pod nimi gołębie serce, pełne miłości dla swoich trzech córek – bliźniaczek Cagney i Lacey oraz najmłodszej Avy.

terry-1

Groźny wygląd Terry'ego to zatem tylko pozory, bo wystarczy go bliżej poznać, by się przekonać, że to troskliwy, czuły i odpowiedzialny mężczyzna. Nieważne, czy chodzi o rodzinę, czy partnerów z pracy, Jeffords jest zawsze gotowy do poświęceń dla ludzi, na których mu zależy. Uroku dodaje mu przy okazji fakt, że często mówi o sobie w trzeciej osobie, uwielbia jogurty i potrafi całkiem nieźle tańczyć.

terry02

Choć miewał swoje problemy, Terry jest prawdziwą skałą dla bliskich i wzorowym ojcem. Świetnym policjantem, który samą swoją postawą wzbudza respekt, ale też bardzo emocjonalnym facetem, który stara się jak najlepiej godzić życie zawodowe z prywatnym. Posiadanie ojca wyglądającego jak gladiator i silnego jak tur to już coś, ale zdecydowanie najlepszą stroną Terry'ego jest jego pełne czułości wnętrze – ideał po prostu. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12