Nasz top 10: Najlepsze seriale lipca 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

5. "Trial & Error" (powrót na listę)

"Trial & Error" (Fot. NBC)

"Trial & Error" (Fot. NBC)

1. sezon "Trial & Error" był świetny, w drugim ta świetność uległa jeszcze zwielokrotnieniu. Wszystko za sprawą Kristin Chenoweth, która wygląda jakby w tym absurdzie się urodziła. Gwiazda "Pushing Daisies", "American Gods" i wielu innych seriali w mockumencie telewizji NBC gra rolę jeszcze bardziej przerysowaną niż zwykle - ekscentryczną dziedziczkę i lokalną celebrytkę, która zdaje się nic sobie nie robić z tego, że jest podejrzana o morderstwo męża. A wszystko wskazuje na to, że dowody będą coraz bardziej świadczyć przeciwko niej.

Atrakcje tego sezonu nie kończą się jednak na absolutnie wyjątkowej podejrzanej, bo "Trial & Error" ma mnóstwo cudownych pomysłów na każdym możliwym froncie. Poczynając od wyjątkowego sposobu, w jaki East Peck traktuje kobiety, a kończąc na ciąży pani prokurator, sposobie wypowiadania się sędziego i kulach armatnich atakujących znienacka domy spokojnych prawników - wszystko w sitcomie NBC jest wdzięczne, zabawne i pomysłowe. Jak gdyby "Making a Murderer" zapukało do świata "Parks and Recreation".

"Trial & Error", gdyby tylko miał po drodze więcej szczęścia, spokojnie mógłby zostać oczkiem w głowie szefostwa NBC, jak "The Good Place". Wszystko jednak wskazuje, że na tym sezonie się skończy - i my Was gorąco namawiamy do jego nadrobienia, bo to jedna z najlepszych rzeczy, jakie teraz możecie oglądać. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA