22 serialowe nowości, które zobaczymy we wrześniu

"Wariat" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

"The Purge" - 4 września w USA

"The Purge" to bazujący na filmowej "Nocy oczyszczenia" serial stacji USA Network, który rozgrywa się w alternatywnej, rządzonej przez totalitarną partię Ameryce. Fabuła skupia się na jednej nocy w roku, gdy przez 12 godzin legalne jest popełnienie każdego przestępstwa, włącznie z morderstwem.

Akcja serialu ma być umieszczona pomiędzy wydarzeniami filmowej trylogii, a jej niedawnym prequelem. Bohaterowie "The Purge" to grupa pozornie niezwiązanych ze sobą ludzi, którzy w miarę upływu czasu będą musieli zmierzyć się z własną przeszłością i odkryć, do czego są zdolni, by przetrwać.

W obsadzie znajdują się Gabriel Chavarria ("East Los High"), Jessica Garza ("Six"), Hannah Emily Anderson ("Shoot the Messenger"), Lili Simmons ("Banshee"), Amanda Warren ("Pozostawieni"), Colin Woodell ("The Originals"), Lee Tergesen ("Oz"), William Baldwin ("Gossip Girl"), Fiona Dourif ("True Blood") i Reed Diamond ("Designated Survivor").

Scenarzystą i producentem "The Purge" jest James DeMonaco, twórca filmowej serii. Showrunnerem jest Thomas Kelly ("Blue Bloods"), a reżyserem pilotowego odcinka Anthony Hemingway ("Underground", "American Crime Story"). [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14