22 serialowe nowości, które zobaczymy we wrześniu

"Wariat" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

"Kidding" - 9 września na HBO GO

Depresyjny serial komediowy telewizji Showtime, której głównym bohaterem jest Jeff (Jim Carrey), lepiej znany jako Pan Pickles – popularny prowadzący telewizyjnego programu dla dzieci. Mężczyzna jest prawdziwą ekranową ikoną i idolem zarówno młodej publiczności, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach.

Jego życie jest jednak bardziej skomplikowane, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Choć w telewizji Jeff wygląda na wzór mądrości i dobroci życiowej, kiedy zostawia go żona (Judy Greer), a syn daje do zrozumienia, że nie uważa go za autorytet, żadne mądrości z bajek nie pomagają. W dodatku problemy osobiste przekładają się na pracę, w której producent wykonawczy jego programu, Seb (Frank Langella), dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego.

Twórcą "Kidding" jest Dave Holstein ("Trawka", "I'm Dying Up Here"), a producentem wykonawczym i reżyserem kilku odcinków Michel Gondry ("Zakochany bez pamięci"). W obsadzie znajdują się również m.in. Catherine Keener ("Show Me a Hero"), Cole Allen ("Professor Isle's Laboratory"), Justin Kirk ("Trawka") i Ginger Gonzaga ("I'm Dying Up Here").

Pierwszy odcinek serialu jest już dostępny na HBO GO, kolejny pojawi się 9 września, a następne będą udostępniane co tydzień od 23 września. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14