45 serialowych powrotów, które zobaczymy we wrześniu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Teoria wielkiego podrywu" (sezon 12) - 24 września w USA

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

12. sezon "Teorii wielkiego podrywu" będzie już finałowy. Kilkanaście dni temu ogłoszono, że serial się kończy, co oznacza, że trzeba będzie pozamykać wszystkie wątki. Twórcy obiecują, że zakończą serial w wielkim stylu, ale w tym momencie nie wiemy jeszcze, co to właściwie oznacza (i możliwe, że nie wiedzą tego także oni sami).

Wiemy za to, że na początku sezonu zobaczymy miesiąc poślubny Sheldona i Amy i że będzie on równie niekonwencjonalny co ta para. Cooperowie nie byli w stanie wybrać tylko jednego miejsca, więc wybrali dwa różne i po drodze będą jeszcze rozmaite przystanki.

A czy powinniśmy się też spodziewać wizyty bociana? Podczas Comic-Conu scenarzyści mówili, że na razie takich planów nie ma, ale Sheldon i Amy w końcu na pewno będą mieć dzieci (co zresztą już wiemy z "Młodego Sheldona"). Nie wiadomo jednak, czy kiedykolwiek zobaczymy je w serialu. Na pewno za to zobaczymy dorosłego Tama Nguyena, przyjaciela Sheldona z dzieciństwa. Powrócą też Kathy Bates i Teller jako rodzice Amy. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15