45 serialowych powrotów, które zobaczymy we wrześniu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"This Is Us" (sezon 3) - 25 września w USA

Pełen nadziei i nowych początków dla każdego, a także najlepszy z dotychczasowych - tak twórcy "This Is Us" opisują 3. sezon swojego serialu, który rozpocznie się tak, jak dwa poprzednie - od urodzin Wielkiej Trójki. Ponadto wiemy, że w premierowym odcinku zobaczymy retrospekcje z pierwszej oficjalnej randki Jacka (Milo Ventimiglia) i Rebeki (Mandy Moore), a na tym się nie skończy.

Udzieliwszy już odpowiedzi na pytanie: "jak zmarł Jack?", serial będzie mógł z jednej strony iść do przodu, a z drugiej, pokazywać nowe retrospekcje, m.in. dotyczące Toby'ego (Chris Sullivan), Beth (Susan Kelechi Watson) czy Miguela (Jon Huertas). Poznamy także wietnamską historię Jacka i jego brata Nicky'ego, którego zagra Michael Angarano. Ten wątek ma być bezpośrednio związany z Kevinem (Justin Hartley), odkrywającym nowe fakty na temat ojca.

Nie ograniczymy się jednak tylko do przeszłości. Zobaczymy problemy Toby'ego i Kate (Chrissy Metz) towarzyszące zakładaniu przez nich rodziny, a także kłopoty Beth i Randalla (Sterling K. Brown) z Deją (Lyric Ross). Oprócz tej ostatniej, do głównej obsady w 3. sezonie została awansowana również Melanie Liburd, czyli serialowa Zoe - kuzynka Beth.

Poza krótkim teaserem zapowiadającym nadchodzące niespodzianki, mamy jeszcze dwa zdjęcia z premierowego odcinka. [Mateusz Piesowicz]

This is Us

This is Us

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15