45 serialowych powrotów, które zobaczymy we wrześniu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Chirurdzy" (sezon 15) - 27 września w USA

Chirurdzy sezon 15

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

15. sezon "Chirurgów" tym ma się różnić od poprzednich, że nad Grey Sloan Memorial w tym sezonie zaświeci słońce. Showrunnerka serialu, Krista Vernoff, zapowiada, że to będzie sezon miłości, a poza tym czeka nas "więcej radości, więcej światła i więcej humoru".

Czy romansować będzie także nasza główna bohaterka, Meredith Grey (Ellen Pompeo)? Krista Vernoff potwierdza, że tak, wątek Mer będzie "ważną częścią sezonu miłości".

- Tak, ona jest samotną matką i to komplikuje życie miłosne. I tak, jest cudotwórczynią w zawodzie chirurga, mającą nowe pomysły medyczne, które zmieniają świat. Ale też nie umawiała się z nikim, odkąd Nathan Riggs odszedł [w 13. sezonie]. A potem spotkała Nicka Marsha i ten obudził w niej pragnienie, którego nie mogła już uśpić. Pytanie w tym sezonie nie brzmi "czy Meredith Grey znajdzie znów miłość?", tylko "z kim znajdzie miłość?" - powiedziała producentka.

Nie mamy co liczyć na powrót Scotta Speedmana do "Chirurgów", ale w życiu Mer pojawią się inni mężczyźni. W tym także jej ojciec - Jeff Perry ma w tym sezonie powrócić do "Chirurgów", ale nie zdradzono, na ile odcinków. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15