45 serialowych powrotów, które zobaczymy we wrześniu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Shameless" (sezon 9) - 9 września w USA

Nic nie jest ważniejsze od rodziny - o tym "Shameless" będzie nas przekonywać już po raz dziewiąty i w przypadku Fiony Gallagher, ostatni. Kilka dni temu grająca najstarszą Gallagherównę Emmy Rossum ogłosiła, że po 9. sezonie opuszcza serial, zaś twórcy zasugerowali, że będą kontynuować bez niej. Prawdopodobnie z jej odejściem ma związek to, że ten sezon będzie dłuższy (14 odcinków) i składający się z dwóch części, z których drugą zobaczymy w styczniu.

W 9. sezonie "Shameless" będzie trochę polityki, a Gallagherowie zaczną brać sprawiedliwość w swoje ręce. Frank dostrzega możliwość zarobku podczas kampanii wyborczej i zostaje przedstawicielem klasy robotniczej z South Side. Fiona próbuje iść za ciosem po sukcesie z kamienicą i podejmuje kosztowne ryzyko, by przebić się do wyższej warstwy społecznej. Lip zmaga się z wyzwaniami życia w trzeźwości, opiekując się jednocześnie siostrzenicą Eddie'ego - Xan.

Ian odpowiada za konsekwencje swoich czynów, podczas gdy kościół gejowskiego Jezusa obiera destrukcyjny kierunek. Debbie walczy o równą płacę i zmaga się z nękaniem, a wysiłki uświadamiają jej coś nieoczekiwanego. Carl pragnie dostać się do West Point i szykuje się do życia kadeta. Liam musi przystosować się do przetrwania poza murami prywatnej szkoły. Z kolei Kevin i V łączą wychowywanie dzieci z prowadzeniem Alibi, próbując przekształcić bar w świadomy społecznie biznes. To wszystko i jeszcze więcej w 9. sezonie "Shameless"! [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15