45 serialowych powrotów, które zobaczymy we wrześniu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"American Horror Story" (sezon 8) - 13 września na FOX Polska

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

Nie ma chyba drugiego tak promowanego serialu jak "American Horror Story". O 8. sezonie, noszącym podtytuł "Apokalipsa", wiemy mnóstwo rzeczy, nie mamy tylko pojęcia, jak będzie wyglądać fabuła. "Apokalipsa" ma być swego rodzaju crossoverem sezonów 1 i 3, czyli "Murder House" i "Coven". Akcja będzie rozgrywać się 18 miesięcy w przyszłości, a postacie, które zobaczymy, w większości będą nam już dobrze znane.

Przede wszystkim powrócą weteranki serii: Jessica Lange w roli Constance z "Murder House"; Sarah Paulson, która wcieli się w Billie Dean z "Murder House", Cordelię z "Coven" i jeszcze trzecią bohaterkę o imieniu Venerable; a także Kathy Bates jako Ms. Meade. Pojawią się również Leslie Grossman jako Coco St. Pierre Vanderbilt, Billie Lourd jako Mallory, Adina Porter jako Dinah Stevens oraz Emma Roberts jako Madison Montgomery, która podobno ma być jeszcze wredniejsza.

Do tego wrócą Taissa Farmiga, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Frances Conroy i Stevie Nicks, prawdopodobnie wszystkie w rolach, w których wystąpiły w "Coven". Connie Britton i Dylan McDermott pojawią się ponownie jako małżeństwo Harmonów z "Murder House". Z kolei Cody Fern ("Zabójstwo Versace: American Crime Story") zagra dorosłą wersję Michaela Langdona - małego Antychrysta z 1. sezonu.

Poza tym zobaczymy jeszcze Evana Petersa, Billy'ego Eichnera, Cheyenne Jackson, Joan Collins z "Dynastii" (jako babcię postaci Petersa), a gościnnie Jeffreya Bowyer-Chapmana ("UnReal") i Kyle'a Allena ("The Path"). [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15