Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2018

"Maniac" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

5. "Kidding"

Małe oszustwo z naszej strony, bo "Kidding" oczywiście już widzieliśmy, i to nie tylko pilota, udostępnionego przedpremierowo na HBO GO. Obejrzeliśmy do tej pory cztery odcinki (recenzja tutaj) i wciąż się nie możemy pozbierać, bo to prawdopodobnie najsmutniejsza komedia na świecie. Nic więcej nie będziemy już zdradzać, przypomnimy za to opis serialu.

"Kidding" to nowy serial komediowy telewizji Showtime, którego głównym bohaterem jest Jeff (Jim Carrey), lepiej znany jako Pan Pickles – popularny prowadzący telewizyjnego programu dla dzieci. Mężczyzna jest prawdziwą ekranową ikoną i idolem zarówno młodej publiczności, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach.

Jego życie jest jednak bardziej skomplikowane, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Choć w telewizji Jeff wygląda na wzór mądrości i dobroci życiowej, kiedy zostawia go żona (Judy Greer), a syn daje do zrozumienia, że nie uważa go za autorytet, żadne mądrości z bajek nie pomagają. W dodatku problemy osobiste przekładają się na pracę, w której producent wykonawczy jego programu, Seb (Frank Langella), dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego.

Twórcą "Kidding" jest Dave Holstein ("Trawka"), a producentem wykonawczym i reżyserem kilku odcinków Michel Gondry ("Zakochany bez pamięci"), którego styl widać na ekranie. Ale żadne nazwiska ani żadne opisy nie są w stanie oddać tego, czym ten serial jest i jak cudownego, zagubionego, przepełnionego autentycznym smutkiem człowieka gra Carrey. Polecamy i niecierpliwie czekamy na ciąg dalszy. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA