21 serialowych premier, które zobaczymy w grudniu

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Black Mirror: Bandersnatch" – premiera 28 grudnia na Netfliksie

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

To niestety nie jest oficjalna data premiery – ani w ogóle oficjalna informacja. Data premiery "Black Mirror: Bandersnatch", czyli prawdopodobnie nowego odcinka świątecznego "Black Mirror", pojawiła się w sieci przypadkiem, za sprawą jednego z profili serwisu na Twitterze, gdzie promowane są produkcje science fiction. Netflix opublikował rozpiskę grudniowych premier, po czym szybko ją zdjął. Ale fani zdążyli zrobić screena i widnieje na nim zarówno "Wodnikowe Wzgórze" (które przesunięto na 23 grudnia), jak i "Black Mirror".

blackmirror

O samym odcinku też już to i owo wiemy, choć to raczej miks przecieków i zgadywanek, niż choćby namiastka oficjalnej informacji. "Bandersnatch" ma być kolejnym (po "White Christmas" z 2014 roku) świątecznym odcinkiem "Black Mirror", a jego akcja będzie osadzona w latach 80. Tak przynajmniej wynikało ze zdjęć z planu, które jakiś czas temu wyciekły do sieci.

Tytuł sugeruje, że odcinek może mieć coś wspólnego z twórczością Lewisa Carrolla, w której pojawiało się stworzenie o tej nazwie (w "Wyprawie na żmirłacza" oraz "Po drugiej stronie lustra"). Jest też niewydana gra wideo z lat 80. pod tym samym tytułem. Być może Charlie Brooker w jakiś sposób połączy jedno z drugim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA