21 serialowych premier, które zobaczymy w grudniu

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Odpowiednik" (sezon 2) – premiera 10 grudnia na HBO GO

Już w grudniu dowiemy się, co dalej u Howardów dwóch (J.K. Simmons razy dwa) – i nie, tym razem nie będziemy musieli czekać miesiąc na ciąg dalszy. "Odpowiednik" będzie emitowany co tydzień, także w czasie przerwy świątecznej, a kolejne odcinki od razu będą pojawiać się na HBO GO.

W 2. sezonie serialu zobaczymy, co się dzieje z dwoma podobnymi do siebie światami, po tym jak zamknięte zostaje przejście pomiędzy nimi. Każdy z Howardów został uwięziony w świecie tego drugiego i musi nauczyć się w nim żyć. Howard Prime chodzi do pracy i mieszka z żoną, Emily, która jest świadoma, że to nie jest "jej" Howard. Howard Alpha jest tymczasem zamknięty w tajemniczym więzieniu, zwanym Echo, i całkiem odcięty od świata. W obu światach każdy z Howardów coraz bardziej zaczyna przypominać tego drugiego.

Oprócz znakomitego odtwórcy obu głównych ról w serialu powrócą Olivia Williams (Emily Silk), Harry Lloyd (Peter Quayle), Nicholas Pinnock (Ian Shaw) Nazanin Boniadi (Clare Quayle) i Sara Serraiocco (Baldwin). Dołączą do nich m.in. Betty Gabriel ("Westworld") jako agentka FBI Naya Temple i James Cromwell jako Yanek, enigmatyczny strażnik Echo. Postać Cromwella zajmuje sporo miejsca w zwiastunie – to on ostrzega uwięzionego Howarda, że "twój odpowiednik żyje twoim życiem, wymazując twoje istnienie".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA