21 serialowych premier, które zobaczymy w grudniu

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Tidelands" (nowość) – premiera 14 grudnia na Netfliksie

Pierwszy australijski serial Netfliksa, w którym wszystko kręcić się będzie wokół tajemniczych istot z morskich głębin oraz pewnego morderstwa. Główną bohaterką będzie Cal McTeer, młoda kobieta, która po spędzeniu dziesięciu lat w zakładzie poprawczym wraca do domu w małej wiosce rybackiej. To miejsce skrywa jednak swoje mroczne sekrety, które zaczynają wychodzić na jaw, gdy woda wyrzuca na brzeg zwłoki mężczyzny. Kto jest mordercą?

W zwiastunach pojawiają się Oceanidy, istoty będące w połowie ludźmi, a w połowie syrenami, które, zdaje się, nie mają pokojowych zamiarów. Serial wygląda na połączenie mrocznego fantasy z kryminałem. A główne pytanie prawdopodobnie będzie brzmieć: czy za tajemniczą śmiercią kryją się fantastyczne stworzenia, czy coś znacznie bardziej przyziemnego?

W głównej roli w "Tidelands" wystąpi Charlotte Best ("Zatoka serc"), z kolei Elsa Pataky (seria "Szybcy i wściekli") wcieli się w przywódczynię Oceanidów, Adrielle Cuthbert. Ponadto w obsadzie są m.in. Aaron Jakubenko, Peter O’Brien, Mattias Inwood i Madeleine Madden. Twórcami i autorami scenariusza są Stephen M. Irwin i Leigh McGrath. Pierwszy sezon będzie liczyć 8 odcinków.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA