22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Weird City" (nowość YouTube Premium) – 13 lutego w USA

Metropolia, w której klasa średnia wymarła. Bogacze żyją w zamkniętych enklawach, a o świecie tych mniej zamożnych opowiadają jak o krainach z najstraszniejszych bajek. Taką dystopię prezentują Jordan Peele i Charlie Sanders w nowej serialowej antologii YouTube Premium.

Technologia zastępująca ludzkie kontakty, dopasowywanie par przy użyciu DNA, relacje ludzi z maszynami. "Weird City" na pierwszy rzut oka wygląda jak "Black Mirror", ale w kompletnie zwariowanej i komicznej odsłonie. Peele i Sanders (scenarzysta "Key & Peele) obiecują satyryczne spojrzenie na świat w przyszłości, która wcale nie jest tak bardzo odległa.

Obsada jest rewelacyjna – w "Weird City" zagrają Rosario Dawson ("Jane the Virgin"), Steven Yeun ("Burning"), Gillian Jacobs ("Love"), Michael Cera ("Arrested Development"), Awkwafina ("Crazy Rich Asians"), Yvette Nicole Brown ("Community"), Ed O'Neill ("Modern Family"), Dylan O'Brien ("Teen Wolf"), Laverne Cox ("Orange Is The New Black"), Sara Gilbert ("The Conners") oraz Mark Hamill ("Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA