22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"The Umbrella Academy" (nowość Netflix) – 15 lutego na Netfliksie

Nietypowy serial superbohaterski Netfliksa, oparty na komiksach i powieściach graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya, zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics.

Cała historia zaczyna się w bardzo nietypowym dniu 1989 roku, kiedy to niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nic dziwnego? Problem w tym, że dzień wcześniej żadna z nich nie była w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje miliarder Sir Reginald Hargreeves, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę.

Teraz ponownie nawiązują ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreevesa. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Number Five wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

W serialu Netfliksa zobaczymy Ellen Page, która zagra rodzinną czarną owcę – Vanyę Hargreeves zwaną The White Violin. Ponadto w głównych rolach pojawią się Tom Hopper jako Luther Hargreeves/Spaceboy, Emmy Raver-Lampman jako Allison Hargreeves/The Rumor, David Castañeda jako Diego Hargreeves/The Kraken, Robert Sheehan jako Klaus Hargreeves/The Séance i Aidan Gallagher jako Number Five/The Boy.

W obsadzie "The Umbrella Academy" znajdują się jeszcze Colm Feore jako Sir Reginald Hargreeves/The Monocle, Kate Walsh jako The Handler i Mary J. Blige w roli zabójczyni zwanej Cha-Cha. Autorem scenariusza do 10-odcinkowego serialu jest Jeremy Slater ("Egzorcysta"), a showrunnerem Steve Blackman ("Fargo").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA