17 serialowych nowości, które pojawią się w marcu

"The Act" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

What We Do in the Shadows – 27 marca w USA na FX

Wampirza komedia "Co robimy w ukryciu" doczekała się serialowej wersji, którą pokaże telewizja FX. 10-odcinkowy serial opowie historię wampirów, którzy zostali wysłani do podboju Nowego Świata, ale po kilku wiekach spędzonych na Staten Island nie są ani trochę bliżej celu. W ekscentrycznej grupie są tradycjonalista i samozwańczy lider Nandor (Kayvan Novak), byłe małżeństwo i "wampiryczni Bonnie i Clyde", Laszlo (Matt Berry) i Nadja (Natasia Demetriou), oraz pragnący dołączyć do grona wampirów Guillermo (Harvey Guillén).

W obsadzie zobaczymy także Marka Prokscha jako "energetycznego wampira" Colina Robinsona, który nie wysysa krwi, ale zanudzając ludzi szczególnie nudnymi konwersacjami, odbiera im energię. A na drugim planie "What We Do in the Shadows" możemy dodatkowo spodziewać się Beanie Feldstein ("Lady Bird") oraz Douga Jonesa ("Star Trek: Discovery").

Duet, który stworzył, napisał i zagrał w oryginalnym filmie, czyli Taika Waititi ("Thor: Ragnarok") oraz Jemaine Clement (jak opisuje go zwiastun, 1/3 twórców "Flight of the Conchords"), pełni w serialu rolę producentów wykonawczych. Waititi dodatkowo wyreżyserował pilotowy odcinek, a Clement jest jego współscenarzystą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13