17 serialowych nowości, które pojawią się w marcu

"The Act" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki – 21 marca na HBO GO

Spin-off "Pretty Little Liars", w którym spotkamy ponownie dwie już nam znane bohaterki. Alison (Sasha Pieterse) i Mona (Janel Parrish) teraz będą rezydować w Beacon Heights. To miejsce, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, ale to tylko pozory. W miasteczku dochodzi do morderstwa, a perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę.

Poza dziewczynami znanymi z serialu-matki w "Perfekcjonistkach" zobaczymy całe mnóstwo nowych twarzy. Sofia Carson ("Descendants") pojawi się jako Ava, wyznaczająca trendy blogerka i koderka. Sydney Park ("The Walking Dead") zagra Caitlin, perfekcyjną córkę dwóch perfekcyjnych matek z politycznymi aspiracjami. Eli Brown wcieli się w Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który uwielbia muzykę tak samo jak swojego chłopaka, Andrew. Graeme Thomas King zagra błyskotliwego młodego naukowca o imieniu Jeremy.

Kelly Rutherford ("Gossip Girl") zobaczymy w roli Claire Hotchkiss, kobiety, która razem z mężem założyła Hotchkiss Industries i Beacon Heights University. Z kolei Hayley Erin ("General Hospital") pojawi się w tajemniczej roli, której szczegółów nie zdradzono. Większość postaci znana jest z książek Sary Shephard, ale nie wszystkie.

Na razie serial ma zamówienie na 1. sezon, składający się z 10 odcinków. Poniżej możecie zobaczyć czołówkę z "Secret" w nowej wersji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13