W maju będzie aż 31 premier seriali. Które z nich warto zobaczyć?

"Good Omens" (Fot. Amazon)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Lucyfer (sezon 4) – 8 maja na Netfliksie

Netflix uratował "Lucyfera" i 8 maja wypuści 10 nowych odcinków naraz. Serial, skasowany w zeszłym roku przez FOX-a, do tej pory był dostosowany do wymogów stacji ogólnodostępnych, czyli miał dłuższe sezony (22 odcinki), które pojawiały się co tydzień.

Twórcy zapewniają, że nie odczujemy różnicy – po prostu zobaczymy połowę sezonu planowanego dla FOX-a. Obiecują bardziej skoncentrowaną historię z wyższymi stawkami, a także zmiany natury obyczajowej. Netflix pozwala więcej pokazać i producenci serialu z tego skorzystają. "Lucyfer" pozostanie oczywiście sobą, ale pewne granice zostaną przesunięte. Jak to ujęli twórcy, "mroczne sceny stały się troszkę mroczniejsze, a te seksowne – odrobinę bardziej seksowne".

W 4. sezonie będą więc pośladki Lucyfera, będzie seksowne kuszenie przez Ewę i mocny nowy przeciwnik w postaci księdza granego przez Grahama McTavisha ("Outlander"). Zwiastun zapowiada także coś na kształt trójkąta miłosnego z Lucyferem (Tom Ellis), Chloe (Lauren German) i Ewą (Inbar Lavi).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13