W maju będzie aż 31 premier seriali. Które z nich warto zobaczyć?

"Good Omens" (Fot. Amazon)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

The Hot Zone – 27 maja w USA

Oparty na prawdziwych wydarzeniach miniserial National Geographic, który opowie o pojawieniu się wirusa Ebola w USA w 1989 roku. Kiedy zabójczy wirus został wykryty u małp w laboratorium naukowym na przedmieściach Waszyngtonu, nie istniało lekarstwo na niego. Odważna weterynarz armii amerykańskiej i członkini tajnego wojskowego zespołu zaryzykowała swoje życie, aby zapobiec przeniesieniu się wirusa z zarażonych zwierząt na ludzi.

W serialu opartym na książce "Strefa skażenia" Richarda Prestona zobaczymy Juliannę Margulies ("Żona idealna") w roli dr Nancy Jaax. Noah Emmerich ("The Americans") zagra jej męża, podpułkownika Jerry'ego Jaaxa. Liam Cunningham ("Gra o tron") wcieli się w Wade’a Cartera, sojusznika dr Jaax w wyścigu z czasem. Jako dr Peter Jahrling, wirusolog z Instytutu Badań Chorób Zakaźnych Amerykańskich Sił Zbrojnych, wystąpi Topher Grace ("Różowe lata 70.").

Ponadto w obsadzie znajdują się Robert Sean Leonard ("Dr House"), James D’Arcy ("Homeland"), Grace Gummer ("Mr. Robot") i Paul James ("The Path"). Odcinki wyreżyserują Michael Uppendahl ("Fargo") i Nick Murphy ("Save Me"). Głównymi producentami są Kelly Soulders ("Geniusz", "Salem") i Brian Peterson ("Geniusz", "Salem").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13