25 serialowych powrotów, które zobaczymy w czerwcu

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Pose (sezon 2) – 11 czerwca w USA

W 10-odcinkowym 2. sezonie "Pose" rodzinę Blanki (Mj Rodriguez), czekają ważne zmiany życiowe – podobnie jak jej przyjaciółki i rywalki. Angel (Indya Moore) zaczyna myśleć o byciu modelką, Elektra (Dominique Jackson) czuje się silna jak nigdy dotąd, zaś sama Blanca musi zmierzyć się z trudną prawdą o tym, co to znaczy być nosicielką HIV.

W serialu możemy spodziewać się przeskoku czasowego do 1990 roku, kiedy ukazało się "Vogue" Madonny, bale weszły do powszechnej świadomości, a kryzys związany z AIDS jeszcze się pogorszył. Dom Evangelista staje przed kolejnym wyzwaniem – jest zmuszony przewartościować swoje cele.

Madonna w serialu nie wystąpi, ale jej utwór, który sprawił, że transgenderowa społeczność została dostrzeżona, ma odgrywać ważną rolę. Jak wyjaśnia Ryan Murphy, współtwórca serialu, Madonna zamieniła coś, co było bardzo niszowe, w mainstream.

"2. sezon będzie opowiadać o reakcji naszych bohaterów na ten moment, kiedy ich społeczność nagle znalazła się na świeczniku" – tłumaczy producent "Pose".

1 2 3 4 5 6 7 8 9