18 serialowych nowości, które zobaczymy w czerwcu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Zasada przyjemności – 9 czerwca na Canal+

Międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji Canal+, który zabierze nas w środek wielowątkowego policyjnego śledztwa rozgrywającego się w Warszawie, Odessie i Pradze.

Wszystko zaczyna się w Odessie, gdzie uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru.

Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Zagrają ich Małgorzata Buczkowska, czeski aktor Karel Roden ("Krucjata Bourne'a", "Blade: Wieczny łowca II") i ukraiński aktor Sergey Strelnikow. W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego.

Scenariusz serialu "Zasada przyjemności" napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów "Gliny". Reżyserem i showrunnerem serialu jest Dariusz Jabłoński ("Wino truskawkowe", "Gry wojenne", "Fotoamator"). Za zdjęcia odpowiadali operatorzy z trzech krajów, z Polski był nim Paweł Dyllus ("Chce się żyć", "Jestem mordercą").

Start w Canal+ 9 czerwca o godz. 21:00. Dwa pierwsze odcinki będą odkodowane dla abonentów nc+. Z kolei w serwisach nc+ GO i nc+ GO TV w dniu premiery będzie można obejrzeć aż cztery odcinki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA