22 serialowe premiery, które zobaczymy w sierpniu

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

On Becoming a God in Central Florida (nowość Showtime) – 25 sierpnia w USA

Nowy serial telewizji Showtime, którego akcja dzieje się w 1992 roku na Florydzie. Kirsten Dunst wciela się Krystal Stubbs, kobietę, która pracuje za płacę minimalną w parku wodnym i zarazem robi co się da, żeby znaleźć się na szczycie Founders American Merchandise. To piramida finansowa, która wcześniej zrujnowała jej rodzinę.

Zdeterminowana, by poprawić swoje życie, Krystal pnie się po kolejnych szczeblach przypominającej sektę organizacji, której właścicielem jest niejaki Obie Garbeau II (Ted Levine), i wchodzi w poplątaną relację z jej najbardziej fanatycznym zwolennikiem, Codym (Theodore Pellerin).

W obsadzie znajdują się także Beth Ditto, Mel Rodriguez ("The Last Man on Earth"), Usman Ally ("Veep"), Julie Benz ("Dexter"), Melissa De Sousa ("Ladies of the Law"), John Earl Jelks ("True Detective"), Sharon Lawrence ("Shameless"), Josh Fadem ("Better Call Saul"), Da’Vine Joy Randolph ("Empire") i Mary Steenburgen ("The Last Man on Earth").

Scenariusz napisali Robert Funke i Matt Lutsky, showrunnerką jest Esta Spalding ("Masters of Sex"), a wśród producentów znajdują się George Clooney i Grant Heslov ("Paragraf 22").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA