22 serialowe premiery, które zobaczymy w sierpniu

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Why Women Kill (nowość CBS All Access) – 15 sierpnia w USA

Nowy serial Marca Cherry'ego, twórcy "Gotowych na wszystko" i "Devious Maids", to rozgrywająca się na trzech płaszczyznach czasowych historia trójki kobiet żyjących w różnych dekadach. Wszystkie połączy fakt, że będą zdradzane przez mężów. "Why Women Kill" ma sprawdzić, jak zmieniała się rola kobiet na przestrzeni lat i jak ich reakcja na niewierność pozostawała taka sama.

"Lubimy myśleć, że instytucja małżeństwa ewoluowała na przestrzeni ostatnich dekad, ale zdrada ciągle potrafi nami dogłębnie wstrząsnąć" – powiedział Cherry. "Why Women Kill" ma zbadać, co się dzieje, gdy do głosu dochodzą pierwotne kobiece instynkty oraz jakie niespodziewane i pokręcone ma to konsekwencje.

Ginnifer Goodwin ("Once Upon a Time") zagra Beth Ann, na pozór radosną gospodynię domową z lat 60. Lucy Liu ("Elementary") wcieli się w Simone, zawsze elegancką bywalczynię salonów z lat 80. Z kolei Kirby Howell-Baptiste ("The Good Place") zobaczymy w roli Taylor, inteligentnej współczesnej prawniczki.

W obsadzie znajdują się także Jack Davenport ("Smash"), Sam Jaeger ("Parenthood"), Reid Scott ("Veep"), Alexandra Daddario ("True Detective"), Sadie Calvano ("Mom"), Leo Howard ("Kickin' It"), Alicia Coppola ("The Young and the Restless") i Katie Finneran ("Bloodline").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA